Novostavba rodinného domu v Kittsee

124 m² - Kittsee, Rakusko

QR Code
Popis nehnuteľnosti :

Ponúkame na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, ktorý je súčasťou rádovej zástavby troch jednotiek. Stavba sa nachádza v Rakúsku, v lukratívnej a pokojnej časti Kittsee.

Obec Kittsee leží 6 km od Bratislavy a má plnú občianskú vybavenosť: obchody, banky, pošta, škôlka, škola, lekár, lekáreň, nemocnica, kaviareň, reštaurácia, nákupné zóny, parky, športoviská, detské ihriská. Z Kittsee je priame vlakové spojenie s Bratislavou – len jedna zastávka a Viedňou. Výborná dostupnosť do Bratislavy autom, len 5 minút cesty a rýchly prístup na diaľničné uzly Bratislava, Viedeň, Budapešť. V dedine je vysoká populácia Slovákov a signálové krytie slovenských operátorov. Obchodná politika v okolitých obchodoch tiež odstránila jazykovú bariéru zamestnávaním Slovákov a takmer všade sa bez problémov dohovorite slovenčinou.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 124 m2 pozostáva z dvoch podlaží:
Prízemie: denná časť domu pozostávajúca z priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou s krbom a jedálňou. Pri kuchyni je situovaná špajza. Na prízemí sa taktiež nachádza WC a technická miestnosť.
Poschodie pozostáva z 3 izieb a síce z dvoch spálni, jednej oddychovej miestnosti a kúpeľne. Pri jednej zo spálni je šatníková miestnosť. Pri dome je vybudované parkovacie státie a má aj predzáhradku. Rozloha pozemku je 141 m2.

Základné údaje :
Typ : Rodinný dom :
Status : Na predaj
ID ponuky : 1021
Cena : €230,000
Mesačné náklady : €0
Spálňa : 2
Izby : 0
Kúpelňa : 1
Výmer : 124 m²
Pozemok : 141 m²
Lokalita : Rakúsko
Vlastnosti :
Kúrenie
Predzáhradka
Terasa
Oplotenie
Kuchyňa : Zariadená
Parkovacie miesta
Adresa/Mapa :
Krajina : Rakúsko
Kraj : NO
Okres : Bruck a/d Leitha
Mesto : Kittsee
Financie
Hypoúver : Áno
Rodinný dom : Na predaj
  • ID ponuky : 1021
  • Spálňa : 2
  • Kúpelňa : 1
  • Výmer : 124 m²
  • Zobrazene : 47 za 686 dni
€230,000
Agent info
%d blogerom sa páči toto: